Korzystaj z OZE, zadbaj o dobrą energię w swoim domu – to takie proste!

Masz dosyć wysokich rachunków za ogrzewanie? Z niepokojem czekasz na wiadomość o kolejnej podwyżce? Przestań się martwić, postaw na termomodernizację. To korzystne rozwiązanie dla starego  budownictwa, ale sprawdza się także w nowym.

Podaruj domowi trochę słońca – to się naprawdę opłaca

Pomyśl, wstajesz rano i od razu, gdy promienie słoneczne otulają Twoją skórę, czujesz błogie ciepło. Tak samo może być z Twoim domem. Teraz wyobraź sobie budynek, któremu dobrej energii dostarcza słońce – niewyczerpane i w pełni ekologiczne źródło ciepła. Nadal nie jesteś przekonany? Popatrzmy więc na liczby. Według danych Fundacji Banku Ochrony Środowiska instalacja fotowoltaiczna może wytworzyć nawet 90% energii potrzebnej dla 4-5 osobowego gospodarstwa domowego. Każda kilowatogodzina wytworzona od świtu dzięki panelom słonecznym pozwala nie tylko oszczędzić energię pozyskaną z tradycyjnych elektrociepłowni, ale również przyczynia się do obniżenia emisji CO2 do środowiska. To inwestycja nie tylko ekonomiczna, która zwróci się po kilku latach, ale również w otaczającą nas przyrodę, a także środowisko w którym będą żyły przyszłe pokolenia. Nadal nie chcesz zostać producentem darmowej energii dla swojego domu?

Podsumowując ­– mieszkaj komfortowo i oszczędzaj

Oszczędzaj już dziś, mieszkaj komfortowo i dbaj o środowisko! Mikroinstalacja fotowoltaiczna produkująca prąd to gwarancja dobrej energii! Weź również pod uwagę, że udział biopaliw, energii pozyskiwanej z wiatru czy wody stale rośnie – to dobry znak. Korzystaj z programów i dotacji, które wspomagają tego typu inwestycje w trosce o lepsze jutro. Zadbaj o termomodernizację swojego domu, przecież to takie proste i praktyczne!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!